Choď na obsah Choď na menu

Dnes prehra, výhra a remíza

23. 4. 2017

V dnešných stretnutiach našich mužstiev sme zaznamenali prehru, výhru aj remízu.

Dopoludnia žiaci prehrali v domácom stretnutí s Domanižou 1:4, gól : Prášek. Žiaci vyhrali prvý polčas 1:0 ale súper v druhom polčase strelil štyri góly a zvíťazil.

Taktiež dopoludnia zvíťazili dorastenci v prvom jarnom stretnutí na ihrisku Mikušoviec 7:2, góly : Čičut-3, Majštiník-2, Pajger, Hehejík. Na ihrisku posledného mužstva VI. ligy predviedli naši dorastenci viaceré pekné akcie a od začiatku stretnutia potvrdzovali úlohu favorita.

Popoludní hostili muži na domácom ihrisku mužstvo Kanianky, aktuálne tretie mužstvo V.ligy, s ktorým remizovali 0:0. Obe mužstvá predviedli dobré výkony, v stretnutí dominovali obaja brankári, ktorí podržali svoje mužstvá pri viacerých gólových šanciach.