Choď na obsah Choď na menu
 


Jeseň 2018 v skratke

2. 12. 2018

         Jesenná časť sezóny 2018/2019 sa skončila, nasleduje zimná prestávka a preto v krátkosti zhrnieme účinkovanie našich mužstiev v majstrovských súťažiach.

          Do sezóny 2018/2019 sme pre veľký počet registrovaných chlapcov a dievčat prihlásili 2 mužstvá prípravky. Mužstvo U10 (mladšia prípravka) síce prehralo všetky svoje stretnutia ale chlapci a dievčatá ešte len začínajú s futbalom a s vekovo staršími súpermi to nemali ľahké.

Mužstvo U11 (staršia prípravka) skončilo vo svojej skupine na 2. mieste a na jar bude hrať v skupine o 1. až 8. miesto v rámci ObFZ Považská Bystrica, čo je veľmi pekný výsledok po roku a pol fungovania prípravky.

          Žiaci vo IV. lige (skupina Sever ObFZ Považská Bystrica) sú po jeseni na 4. mieste. Počas jesene predvádzali dobrú hru a až posledný zápas jesene rozhodol o tom, že budú zimovať na 4. mieste avšak s minimálnou stratou na prvé tri mužstvá súťaže.

          Muži nezačali svoju tretiu sezónu v V. lige príliš výsledkovo dobre, keď po ôsmom kole mali na konte len dva body za dve remízy. Po tomto kole skončil pri mužstve tréner Pavol Košík. Od desiateho kola vedie mužstvo tréner Pavol Zvak.

Druhá polovica jesennej časti bola už podstatne lepšia a muži v  nasledujúcich siedmich kolách získali 16 bodov (5 výhier, 1 remíza, 1 prehra) a v  tabuľke prezimujú na 11. mieste.