Choď na obsah Choď na menu
 


Sezóna 2016/2017 je za nami

28. 6. 2017

V nedeľu 18.06.2017 sa skončila futbalová sezóna 2016/2017 a je čas na krátke zhodnotenie z pohľadu nášho klubu.

Začneme najmladšími - žiakmi, ktorí hrali 4. ligu, skupinu Sever, ObFZ Považská Bystrica. V tejto skupine síce skončili na poslednom 9. mieste ale aj napriek nízkemu vekovému priemeru predvádzali peknú hru a v tejto vekovej kategórii nie sú predsa výsledky prvoradé. Chlapci sú zasa o rok starší a v novej sezóne prídu istotne aj lepšie výsledky.

Dorastenci účinkovali v 6. lige ObFZ Považská Bystrica, kde skončili nakoniec na konečnom 4. mieste. Mužstvo malo jednoznačne na lepšie umiestnenie, avšak chlapci si to pokazili sami niektorými slabo odohranými stretnutiami a zbytočnými stratami bodov v stretnutiach, v ktorých mali jednoznačne zvíťaziť.

Muži sa predstavili ako nováčik v 5. lige Sever ZsFZ. Pred sezónou sme nemali veľké oči a po sezóne môžeme skonštatovať, že konečné 9. miesto v tabuľke, je vzhľadom na to aký priebeh mala celá sezóna, veľmi dobrým umiestnením. Veď ešte 8 kôl pred koncom súťaže sme sa pohybovali na predposlednom mieste tabuľky. 

Muži taktiež zažili v minulej sezóne historický okamih, keď prvý krát účinkovali v Slovenskom pohári (Slovnaft cup), kde prešli prvým kolom cez mužstvo Prečína a v druhom kole nás zastavil dvojnásobný víťaz tejto súťaže a dvojnásobný majster Slovenska, mužstvo AS Trenčín. 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.