Choď na obsah Choď na menu

Turnaje O Pohár starostu obce

21. 7. 2019

Telovýchovná jednota Plevník-Drienové poriadala v sobotu dňa 13.07.2019 tradičný turnaj mužov O pohár starostu obce.

Prvý zápas Šebešťanová - Rašov sa v riadnom hracom čase skončil remízou 3:3, na pokutové kopy vyhral Rašov 2:0 a stal sa prvým finalistom.

V druhom zápase naši hráči viedli s Hornou Súčou 2:0, súper však stihol v druhom polčase vyrovnať na 2:2 a tak boli na rade opäť pokutové kopy, ktoré vyhralo mužstvo Hornej Súče 6:5 a ako nováčik na turnaji sa stali druhým finalistom.

V zápase o tretie miesto naši hráči s prehľadom porazili vysoko Šebešťanovú 8:1.

Vo finále si Horná Súča v prvom polčase vybojovala náskok 2:0, hráči Rašova v druhom polčase stihli dať len jeden gól a tak po výsledku 2:1 sa víťazom turnaja stalo mužstvo Hornej Súče.

V prestávke turnaja sa tradične stretli starí páni Plevníka a Rašova, kde naši bývalý hráči zvíťazili 1:0.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

V nedeľu 14.07.2019 sa uskutočnil už 22. ročník turnaja žiakov O Pohár starostu obce, za účasti domáceho Plevníka, Rašova, Prečína a Jasenice. Na turnaji hral každý s každým, 2 x 20min.